Producent piasku

Producent piasku warmińsko-mazurskie

 

Planujesz sporą inwestycję, a może prowadzisz drobne prace budowlane na terenie swojej posesji? W wielu przypadkach podczas takowych działań konieczne jest posiadanie materiałów, takich jak piasek oraz ziemia. Nasza kopalnia zapewnia, że proponowane przez nas towary to kwintesencja wysokiej jakości, a także atrakcyjnych cen.

 

Nasza firma to producent piasku w woj. warmińsko-mazurskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Stawiamy nie tylko na jakość usług, ale też różnorodność oferty. Jesteśmy producentem piasku o różnym rozmiarze. Zawsze dokładnie przesiewamy piasek przed dostarczeniem go do Ciebie, dlatego możesz mieć pewność, że zamawiasz towar pewny  i sprawdzony. Korzystamy z nowoczesnych i pewnych urządzeń, a nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, by spełnić oczekiwania każdego klienta.

 

Jesteśmy nie tylko producentem piasku, ale też ziemi. Oferowana przez nas ziemia jest żyzna, dzięki czemu może nie tylko służyć do wyrównania gruntu, ale stworzenia idealnego miejsca na uprawę różnego rodzaju roślin.

 

Zamawiane przez Ciebie towary możemy dowieźć we wskazane miejsce. Nasze samochody mogą jednorazowo dostarczyć od 3,5 t do 25 ton danego materiału!

 

Masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niezrozumiałe? W takim razie nie krępuj się skontaktować z naszym biurem. Chętnie odpowiemy i zaproponujemy formę współpracy.

Piasek 0-2 
(płukany na mokro)
Piasek 0-4 
(sucho siany)
Piasek 0-6 
(sucho siany)
Ziemia 
żyna do ogrodów i posesji
Cena za piasek lub za ziemie jest zależna od ilości towaru ustalana na kopalni lub telefonicznie
ORGINAŁ 2.png